Gdzie szukać motywacji – blogi, You Tube.

gdzie szukać motywacji ?

Dzisiaj postanowiłam podzielić się z Wami ciekawymi miejscami w sieci, do których warto zaglądać, jeśli interesujesz się rozwojem osobistym i szukasz motywacji oraz inspiracji do działania. Zapraszam do dalszej części.

 

Nie wiem jak Wy, ale ja bardzo lubię czytać ciekawe wpisy na blogach, czy oglądać inspirujące videa na You Tube. Bardzo lubię tematykę rozwoju osobistego i nie będę ukrywać, iż również lubię różne „motywacyjne gadki”. Nie ze wszystkim się zawsze zgadzam, ale zawsze wyciągam z takich tekstów bądź filmików coś wartościowego dla siebie. Według mnie zawsze jest lepiej posłuchać czegoś pozytywnego i motywującego do działania w różnych sferach życia, niż np. oglądać kolejny serial.

Dlatego dzisiaj przedstawię Wam kila takich „miejsc w sieci” , gdzie znajdziecie ogrom motywacji oraz pozytywnej energii.

Gdzie szukać motywacji w sieci?

Jako pierwszą osobę przedstawię Wam pewnie dla wielu Was znanego już Mateusza Grzesiaka.

 

Mateusz to niesamowicie inteligentny człowiek posiadający ogromną wiedzę w zakresie psychologii i nie tylko. Jego filmiki, czy też wpisy na FB poruszają różnorodną tematykę począwszy od związków poprzez szeroko pojęty rozwój osobisty. Bardzo Wam polecam jego filmiki na You Tube oraz wpisy na FB, podziwiam Mateusza za jego wiedzę i otwartość na świat. Na jego kanale oprócz różnych treści motywacyjnych, znajdziecie również wywiady z ludźmi sukcesu. Dodam, iż Mateusz włada biegle pięcioma językami i sam ten fakt jest bardzo motywujący 🙂 Szczególnie zapadł mi w pamięć ten filmik

Czyli przemówienie motywacyjne w Berlinie, warto zobaczyć, daje do myślenia, jest dużo o nas Polakach o naszej mentalności.

Polecam serdecznie śledzenie Mateusza, można się od niego wiele nauczyć.

 

Kolejno chciałam Wam polecić kanał Wyzwanie 90 dni- Akademia Biznesu

Na kanał Krzysztofa Króla wpadłam stosunkowo niedawno jakieś kilka miesięcy temu. U Krzysztofa można podobnie jak u Mateusza posłuchać o związkach, budowaniu relacji czy o tworzeniu własnego biznesu. Ponadto znajdziemy tutaj treści związane  np. z przełamywaniem własnych słabości. Dodatkowym atutem jest fakt, że Krzysztof wraz z swoją żoną mieszka w Tajlandii i często pokazuje kawałek tego pięknego miejsca w swoich filmikach. W jego filmikach również nie brakuje szeroko rozumianej motywacji, motywacji do lepszego życia.

 

Teraz czas na Jacka Wiśniowskiego czyli Sukces.pl

Na kanale Jacka znajdziemy filmiki dedykowane osiąganiu sukcesu, tak bym to ujęła w jednym zdaniu. Jacek to przedsiębiorca przekazujący swojemu widzowi dużo wiedzy i motywacji do tego by coś w swoim życiu zmienić i zacząć działać. U niego dowiesz się między innymi, jakie nawyki posiadają  ludzie sukcesu, jak działa mowa ciała czy też jak poprawić swoją koncentrację. Na jego kanale przewijają się również filmiki o samochodach sportowych, ta część jego kanału w ogóle mnie nie interesuje, ale reszta owszem.

 

Na sam koniec w końcu jakaś kobieta, czyli wspaniała Kamila Rowińska

gdzie szukać motywacji w sieci?

 

Kamila to naprawdę niesamowita kobieta. Polecam posłuchać jej historii, bo przeszła w swoim życiu wiele. Kamila to bizneswoman, mama i żona. Jej kanał na You Tube jest stosunkowo młody, ale warto tam zaglądać po wartościowe treści. Słuchanie Kamili to sama przyjemność. Motywuje ona przede wszystkim kobiety do działania, uczy jak być kobietą niezależną finansowo i pokazuje, że chcieć to móc. Zaglądajcie do Kamili a nie zawiedziecie się.

 

To by było na tyle. Znacie kogoś? Może polecicie podobne kanały czy blogi? Chętnie „zmotywuję się” u kogoś innego 🙂

Dziękuję za uwagę

Pozdrawiam

Kasia

 

 

 

 

 

 

8 myśli w temacie “Gdzie szukać motywacji – blogi, You Tube.”

    1. Dziękuję, również znam Braiana Tracy 🙂 Co do Kamili to ostatnio byłam na jej szkoleniu i jestem zachwycona tą kobietą, polecam również jej książki.

  1. „Polecam blog i kanał na YouTube Michała Szafrańskiego „Jak oszczędzać pieniądze” ”

    Dziękuję za polecenie tego kanału. Jest naprawdę super. Co do samej motywacji – warto znaleźć sobie w życiu jakiś punkt odniesienia – marzenia czy idola. Warto podążać za czymś co nas zmotywuje. Ogólnie uważam, że ciężko jest się zmotywować. Potrzebny jest naprawdę jakiś silny bodziec.

    1. Dziękuję Michała już znam, tylko ostatnimi czasy z barku czasu nie miałam okazji zobaczyć jego kanału 🙂
      Oj, tak ciężko się zmotywować i należy robić to każdego dnia a jeszcze ważniejszą w tym wszystkim jest determinacja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *