O powrocie i Polakach, którzy wrócili z emigracji.

 O powrocie do Polski, wracam do Polski

Witajcie, dzisiaj zapraszam Was na krótki wpis, w którym przedstawię Wam mój nowy pomysł. Będzie trochę o moim powrocie do Polski oraz o Polakach, którzy wrócili. Zapraszam.

 

Jakiś czas ten zrodził się w mojej głowie pomysł, by zacząć przeprowadzać wywiady/rozmowy z Polakami, którzy wrócili do Polski z emigracji. Sama będąc w trakcie podejmowania tej decyzji szukałam w internecie różnych informacji na ten temat. Interesowały mnie zwłaszcza historie osób, które już wróciły. Chciałam poczytać/posłuchać ich wrażeń i przemyśleń na temat powrotu i jak oni to oceniają z perspektywy czasu.

Dużo takich informacji nie znalazłam, owszem trafiłam na jakieś fora, ale było tego ogólnie mało. I tak całkiem nie dawno ni stąd, ni zowąd wpadłam ten pomysł by tworzyć takie treści. Sama nie wiem czy znajdą one swoich odbiorców. Jednak sama stojąc w obliczu tej decyzji czy wracać, czy nie z ogromną chęcią obejrzałabym takie filmy, czy poczytała takie rzeczy.

Dlatego jeśli jesteś zainteresowany/a taką tematyką zapraszam Cię na mój pierwszy filmik, który jest swego rodzaju wprowadzeniem do tego czym będę się z Wami dzielić:

 

Z racji, iż jest to mój pierwszy filmik i byłam tym faktem zestresowana, nie przejmujcie się jakimiś drobnymi błędami, czy potknięciami. Nagrałam go dosyć spontanicznie i bez większego przygotowania, bo tak chciałam, by było to naturalne.

Mam nadzieję, że Wam się spodoba i dacie mi znać w komentarzach co sądzicie o takiej tematyce? Czy Was zainteresuje i czy w ogóle będzie ktoś to oglądał 😉

Nie chcę zbyt dużo rozpisywać się o tym co mówię w tym filmiku, gdyż chcę byście przekonali się sami. Tak więc zapraszam do filmiku i do dzielenia się Waszymi wrażeniami, bądź sugestiami.

 

Dziękuję za uwagę i do następnego 🙂

Pozdrawiam

Kasia

 

4 myśli w temacie “O powrocie i Polakach, którzy wrócili z emigracji.”

  1. Kasiu, bardzo fajnie wyszło- twój pierwszy filmik;)
    Masz rację, trudno nieraz wytłumaczyć czemu chcemy wrócić. To chyba jednak tęsknota. Ludzie czasem tak się dziwią, a dla mnie to naturalne, że człowiek chce mieszkać i żyć w swojej ojczyźnie.
    Masz rację, temat powrotów do Polski jest niszowy, ciężko coś znaleźć na ten temat- szczególnie historie osób, które zdecydowały się na ten krok.
    Masz bardzo fajny pomysł i trzymam za Ciebie kciuki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *