Powrót z emigracji. Pierwsza rozmowa.

powrót do Polski, emigracja

Cześć, dzisiaj zapraszam wszystkich na pierwszą rozmowę, pierwszy „wywiad”z osobą, która podobnie jak ja wróciła z emigracji.

Przyznam szczerze, iż bałam się, że ten moment nie nastąpi, jak ja długo kogoś szukałam, do ilu osób pisałam, szukałam na forach, grupach, gdzie tylko się dało i NIC. Każdy odmawiał, myślałam, że może warto już odpuścić a jednak, dokładnie rok od momentu, kiedy wpadłam na  pomysł, tych wywiadów, udało się go wreszcie przeprowadzić.

Sama nie wiem, dlaczego się tym tak cieszę, sama nie wiem, dlaczego chcę poświęcać swój prywatny czas,po prostu tak czuję i chcę to  robić i będę robić 🙂

Pierwsza rozmowa, którą zaraz zobaczycie, była dla mnie bardzo stresująca, byłam pierwszy raz w takiej sytuacji, ale bardzo się cieszę, że znalazła się osoba, która chciała o swoim powrocie do Polski opowiedzieć.

Zapraszam więc wszystkich do zobaczenia filmiku z Klaudią:

 

Wybaczcie jakość, wszelkie niedociągnięcia, nie jestem profesjonalistką w montażu filmików ani w przeprowadzaniu takich rozmów 🙂 Mimo tego  jestem zdania, iż lepiej coś robić na tyle na ile dzisiaj umiemy, aniżeli wcale 🙂

Sama również planuję zrobić takie podsumowanie po roku w Polsce. To niesamowite, że od mojego powrotu z emigracji mija za niedługo już rok. Mam nadzieję, że już w niedługim czasie, uda mi się taki filmik zrobić.

Oczywiście zapraszam do kontaktu osoby, które wróciły do Polski i mają ochotę o tym opowiedzieć.

 

Pozdrawiam

Kasia

2 myśli w temacie “Powrót z emigracji. Pierwsza rozmowa.”

  1. Hej!
    Chcialam tylko powiedziec, ze bardzo zazdroszcze Ci powrotu do Polski i mam nadzieje, ze kiedys rowniez bede mogla spakowac walizki i wrocic do kraju, w ktorym nie czuje sie obco.
    Pozdrawiam!

    1. Hej 🙂 Tego Tobie życzę. Ja jestem juz od Roku I jestem szczęśliwa u siebe. Mam nadzieje,że Tobie też się uda. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *