Krótki wypad nad polskie Morze.

Polskie Morze, Bałtyk Dzisiaj zapraszam Was na krótką foto- relacje z naszego  marcowego wypadu nad polskie Morze. Będą naprawdę piękne zdjęcia, więc warto zobaczyć. Zapraszam 🙂

W drugim tygodniu marca wybraliśmy się na weekendowy wyjazd nad polskie Morze.  Nad polskim Morzem byłam tylko jeden raz, jako dziecko i szczerze, przyznam, że nie pamiętałam ja tam jest a teraz już jako dorosła osoba jestem jestem nim zachwycona!  Naprawdę piękne widoki, czyste powietrze, cudowne szerokie plaże mnie absolutnie zachwyciły.

Byliśmy poza sezonem, więc na pewno jest nad Morzem trochę inaczej niż w środku sezonu. Przyznam, że w sezonie raczej bym się nie zdecydowała, bo słyszałam od wielu osób, że jest naprawdę bardzo tłoczno, co utrudnia prawdziwe cieszenie się pięknem naszego Morza.

Nocowaliśmy w Sopocie, odwiedziliśmy Gdańsk oraz Gdynię. Absolutnie zachwycił mnie Gdańsk! Jak dla mnie jedno z piękniejszych miast, jakie w swoim życiu widziałam. Już dzisiaj planuję kolejny wypad nad Morze może jakoś jesienią.

W ogóle po powrocie do Polski, chcę jak najwięcej podróżować po naszym pięknym kraju, takie mam małe postanowienie. Mamy tak wiele pięknych miejsc, morze, góry, piękne miasta, naprawdę jest co robić. Dlatego w tym roku stawiam na Polskę 🙂 Mam już zaplanowane dwa weekendowe wypady, także ogromnie się już na nie cieszę.

Fotorelacja z nad Morza.

Niestety wszystkie zdjęcia robiłam telefonem i są one w pozycji pionowej,co niezbyt ładnie wygląda w tym wpisie, ale trudno musicie mi to wybaczyć 🙂 Teraz już wiem, że jak robię zdjęcia telefonem, to muszę trzymać telefon w pozycji pionowej.

Poniżej zobaczycie Gdańsk, piękne, urocze, bajeczne miasto, czuję ogromy niedosyt tego miasta. Mogłabym tymi uliczkami spacerować godzinami i podziwiać piękną architekturę tego miasta.

Morze, polska, Bałtyk, Gdańsk


Gdańsk

 

Podobnie jak Gdańskiem, zachwycona byłam Gdynią a raczej  jej dzielnicą czyli Orłowo. Piękne miejsce, zwłaszcza Klif Orłowski, z którego  rozpościera się wspaniały widok na Morze.  Sami zobaczcie i oceńcie 🙂

 

Gdynia Orłowo Klif Orłowski

Klif Orłowski, Gdynia

Polskie Morze, Gdynia

Gdynia Orłowo, Klif Orłowski

 

Na koniec Sopot i okolica, przyznam, że choć w Sopocie nocowaliśmy to najmniej czasu tam spędziliśmy. Może następnym razem. 🙂

 

Sopot

 

I tyle, jak się Wam podobało? Mi bardzo 🙂 Jak już pisałam wyżej, na pewno będę wracać nad polskie Morze, może tym razem w jakieś inne, równie piękne miejsce, może coś polecicie?

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam ciepło!

 

Kasia

 

Inne wpisy o podróżach mniejszych i większych :

 

 

2 myśli w temacie “Krótki wypad nad polskie Morze.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *