Reaktywacja bloga?

Dzień dobry wszystkim czytającym, o ile tacy jeszcze tutaj ze mną są. Ostatnio nic tutaj nie pisałam, nie publikowałam. Od jakiegoś czasu myślałam o tym, by tutaj wrócić i zacząć coś dodawać  i tak dzisiaj tutaj jestem z nową koncepcją na tego bloga. 

Ale od początku…

Zacznę od tego, że pierwotny pomysł na bloga, czyli treści związane z budową domu jakoś mi nie leżały. Nie do końca to wszystko było przemyślane… Najpierw myślałam,że to super pomysł bo przecież sami chcemy budować dom, jednak chyba nie do końca mi to wyszło 😀

Nie ważne, dzisiaj z perspektywy czasu stwierdzam, że nie był to najlepszy pomysł na bloga ale lepszy taki niż wcale 🙂

Dla zainteresowanych domem i tym podobnymi tematami napiszę, że sprawa z domem hmm ….jak na razie stoi w miejscu, może kiedyś napiszę o tym więcej. W każdym razie teraz nie będę poruszała tego tematu.

Wracając już do treści jakie chce tutaj nadal publikować to na pewno luźne tematy „życiowe” , różne moje przemyślenia, trochę o emigracji i powrocie bo nadal jest to temat mi bliski, czasem o pracy na własnej działalności, o rozwoju osobistym i może trochę tematów tzw. parentingowych bo spodziewamy się potomstwa 🙂

Sama nie wiem  do końca po co to robię, po prostu jakoś tak mam ochotę czasem coś popisać, nie ukrywając, że sprawia mi to przyjemność. Jednocześnie wiem, że daleko mi do profesjonalnych „copywriter’ów” , którzy piszą idealnie, bezbłędne teksty ,mimo tego nadal mam ochotę to robić.

Czasami mam taką potrzebę / ochotę podzielnia się jakąś myślą i łatwo mi to przekazać po prostu pisząc a cz jest to idealne i na 100 % poprawne stylistycznie to już dla mnie sprawa drugorzędna ale chcę się poprawić 🙂

Nie ukrywam też, że brakowało mi bycia tutaj, nawet jak odbiorców nie jest bardzo dużo, to jakoś tak czułam, że mi tego po prostu brak.

Nie wiem też jak będzie z systematycznością i ilością treści , które będę publikować. Ciężko mi coś obiecywać wam czy sobie samej, będę po prosu pisała jak najdzie mnie wena i ochota.

Zmieniłam też nazwę tego bloga na katarzynawojtczak.pl , nie chcę się ograniczać innymi nazwami sugerującymi tematykę , więc nie wymyślałam nic na siłę i mój blog to po prostu ja Katarzyna Wojtczak. Zmieniłam też logo, któremu również daleko do ideału ale robiłam je sama więc jak na razie mi wystarczy 🙂

Gdzieniegdzie będzie pojawiać się jeszcze stara nazwa czyli niestandardowydomek.pl ale nie da się tak szybko tego wszędzie zmienić, np. na FB chyba w ogóle się nie da , już próbowałam i nie wychodzi a nie chcę stracić tam swoich obserwatorów 😀 Więc może jakoś do tego dojdę jak będę miała czas, bo wbrew pozorom nawet pisanie takiego prostego , niewymagającego bloga pochłania dużo czasu. Chciałabym pisać i być tutaj często ale nie chcę też robić tego na siłę i pisać np. żeby tylko coś się pojawiło. Dlatego czas pokaże jak będzie mi to wszystko szło.

Myślę, że to już tyle na dzisiaj, dajcie może znać czy nadal ze mną jesteście, czy macie ochotę „mnie czytać” a jeśli tak to może napiszcie co by was tu interesowało? Będę wdzięczna.

 

Miłego dnia!

Kasia W.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *