Powrót po 15 latach z Irlandii do Polski. Rozmowa.

powrót do polski, powrót z Irlandii, emigracja

Cześć, dzisiaj zapraszam na czwartą już rozmowę o powrotach z emigracji. Poniżej zamieszczam link do filmiku, serdecznie zapraszam 🙂 

W tym filmiku, rozmawiam z Beatą, która wróciła po 15 latach życia na emigracji do Polski. Wyjechała na chwilę, ta chwila przedłużyła się aż na tyle lat. W naszej rozmowie opowiada jak wyglądał jej powrót z Irlandii po tak długim czasie.

Muszę przyznać, że sprawia mi przyjemność nagrywanie tych filmików. Bardzo lubię spotykać się z osobami, które „przeżyły” emigrację, tak naprawdę, tylko osoba , która mieszkała  poza granicami kraju rozumie co czujemy. Ktoś kto nigdy nie wyjechał i nie mieszkał przez dłuższy czas poza Polską nie będzie nas do końca rozumiał.

Ciągle szukam nowych osób, które zechciałyby podzielić się swoją historią jednak nie jest łatwo. Czasami myślę, sobie, że to nie ma sensu, po co mi to… Z drugiej strony, mam jakieś poczucie, że chcę to robić, ale najważniejszym jest by mieć dla kogo to robić. Dlatego dajcie mi koniecznie znać, czy szukać kolejnych osób, czy jest sens nagrywać takie treści?

Będę wdzięczna za każdą opinię 🙂

Tymczasem  życzę pięknego dnia i zapraszam do oglądania 🙂

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *