Duże zmiany w naszym życiu.

zmiany nowe życie

Dzień dobry wszystkim po baaaaardzo  długiej przerwie. Oj, nie było mnie tutaj, mam wrażenie wieki ale jest ku temu powód bardzo poważny powód o którym niżej napiszę. Zapraszam.

Pisząc teraz te słowa sama się dziwię, że znalazłam na to czas w obecnej sytuacji.  W lutym tego roku (2020) nasz świat przewrócił się do góry nogami, dosłownie!

Czas na zmiany w naszym życiu.

Nie będę się jakoś rozpisywać, budować napięcia, czy czegoś tym podobnego. Po prostu napiszę co u nas się wydarzyło 🙂

Dnia 01.02.2020 przyszedł na świat nasz kochany Syn Filip, od tego dnia już nic nie jest takie samo.

zmiany , dziecko

 

Od momentu narodzin tak przez około 4 miesiące jego życia , był to dla mnie szalony czas, pełen emocji wszelkiego rodzaju uczuć. Tak trudno opisać ten czas, z jednej strony coś pięknego, z drugiej czas pełen wątpliwości , ogromnego zmęczenia. Wszystko kręci się wokół Twojego dziecka. W dodatku pierwsze dziecko, wszystko nowe, inne. Tak mało wiesz, tak wiele chcesz zrobić ale nie wiesz, czy robisz dobrze. Początki jakże one są trudne, tak, trudne. Jednak z biegiem czasu po około czterech miesiącach stworzyliśmy nową codzienność i było oraz nadal jest tylko piękniej 🙂

Dzisiaj ten mały człowiek ma już 7 miesięcy! Nie do uwierzenia, aż siedem. Teraz przeżywamy wspaniałe chwile. Ta nowa dla mnie rola, stała się obecnie tą najważniejszą. Wszystko inne zeszło na drugi plan.

Zanim Filip pojawił się na świecie, myślałam, że będę mieć odrobinę więcej czasu (jakież to było naiwne 🙂 ) np na drobne czynności w swojej DG, myliłam się 😀

Jednak teraz jest już o wiele lepiej, mamy swój rytm dnia i udaje mi się znaleźć czas dla siebie 🙂 Dlatego postanowiłam się tutaj odezwać, napisać „Cześć” znowu jestem i mam nadzieję, że zostanę.

Tak naprawdę piszę tutaj w dużej mierze dla siebie, bo to lubię i chcę kiedyś do tego wrócić, przeczytać co się u mnie działo w danym okresie.

Nie wiem, czy jeszcze mam tutaj swoich odbiorców, nie wiem też o czym będę pisać, co publikować i z jaką częstotliwością. Jedno jednak wiem, że sprawia mi to radość i , że od czasu do czasu do czasu chcę się tutaj pojawiać.

 

Dajcie znać jeśli jeszcze tutaj jesteście, będzie mi miło 🙂

Pozdrawiam ciepło!

 

 

3 myśli w temacie “Duże zmiany w naszym życiu.”

  1. Pani Kasiu jest Pani bardzo sympatyczna i pozytywna osoba z dobra energia, ciekawa jestem jak ocenia Pani sytuacje teraz w Polsce? Po dwoch latach po Pani powrocie i filmiku na youtube. Mam nadzieje, ze jest Pani z Rodzina zdrowa i maluszek dobrze sie chowa? Pozdrawiam z Holandii, Kasia B.

    1. Dziękuję za miłe słowa. W 2021 będą już 3 lata od kiedy wróciłam, nawet nie wiem kiedy ten czas minął 🙂 Jestem nadal szczęśliwa, że jestem tutaj. Dziękuję, tak Synek ma się super, wzbogacił nasze życie niesamowicie. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *